L

Reklamebyrået mål og mening®

.......

Telefon
+47 76 11 09 80

Epost
Send mail her ;-) 

w

Bli kjent med Teamet

Karl-Einar Nordahl

02.05.2016 12:47karl-einar@nordahls.no
+47 450 05 890

Daglig leder

Nita Eberg Brandt

25.11.2016 13:53nita@nordahls.no
+47 450 05 893

Markedskonsulent

Geir Kristian Johansen

25.11.2016 13:54geir@nordahls.no
+47 450 05 889

Markedskonsulent

Laila Andreassen

27.02.2017 13:55laila@blv.no
+47 900 32 545

Markedskonsulent

Rino Klausen

27.02.2017 13:53rino@blv.no
+47 908 70 619

MARKEDSKONSULENT

Ørnulf Berthinussen

02.05.2016 12:45ornulf@nordahls.no
+47 948 15 059

Kreativ leder

Gøran Karoliussen

02.05.2016 12:45goran@nordahls.no

Grafisk design

Belinda Karoliussen

02.05.2016 12:44belinda@nordahls.no

Grafisk design

Gry Fredriksen

02.05.2016 12:43gry@nordahls.no

Grafisk design

Påmelding nyhetsbrev

Få mail om nyheter og arrangementer fra oss!

Signup for newsletter: